Home > Full-time employment > ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ

ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ

Full-time employment Κόρινθος

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Έλεγχος κρίσιμων σημείων και διαδικασίας καθαριότητας παραγωγής.
  • Δημιουργία και παρακολούθηση συνταγών.
  • Σχεδιασμός νέων δοκιμών και προϊόντων.
  • Υπεύθυνος Τεκμηρίωσης Συστημάτων Διαχείρισης Ποιότητας (ISΟ 22:000, ISO 9001, FSSC, BRC, IFS).
  • Έλεγχος εγκατάστασης προμηθευτών.

Οι ιδανικοί υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν:

  • Πτυχίο Τεχνολόγου Τροφίμων, Χημικού Μηχανικού, Γεωπόνου με κατεύθυνση τεχνολογία τροφίμων.
  • 3 -4 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε βιομηχανική παραγωγή, προϋπηρεσία σε γαλακτοβιομηχανία θα συνεκτιμηθεί.
  • Γνώση Συστημάτων Διαχείρισης Ποιότητας
  • Άριστη  γνώση Αγγλικών.
  • Καλός χειρισμός Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Internet Explorer).

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, δυναμικό περιβάλλον εργασίας, συνεχή εκπαίδευση και πρόσθετη ιατροφαρμακευτική κάλυψη.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν  να αποστείλουν βιογραφικό  σημείωμα  αναφέροντας τον κωδικό θέσης QA 001 στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@mandrekas.gr.

Θα προτιμηθούν οι διαμένοντες στην ευρύτερη περιοχή Κορινθίας.

Όλα τα βιογραφικά θα θεωρηθούν απολύτως εμπιστευτικά και μετά την αξιολόγηση τους, θα κληθούν για συνέντευξη οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.

Discover Mandrekas logo on social media.